Hakkımızda

Bakırlar, 1960'lı yıllarda tekstil ürünlerinin toptan satışı ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 60.000 m2 kapalı alan üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Dokuma tesisimiz yıllık 20.000.000 metre üretim kapasitesine sahiptir. Büküm 2017 yılında, 6.000 ton/yıl iplik büküm kapasitesine sahiptir. Tesisimizde düz veya elastanlı olarak büküm işlemi yapılmaktadır. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde yıllık 7200 ton üretim kapasitesine sahip RIETER marka ring iplik üretim tesisi faaliyettedir. Tekstüre iplik tesisimiz yıllık 1200 ton kapasitelidir. Boya apre tesisimiz yıllık 12.000.000 m kapasitelidir. Bakırlar Grubu, 700 kişilik üretim ailesi ile dün olduğu gibi bugün de ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Polyester / Viskon / Elastan dış giyimlik kumaşlarda, Avrupa da Fiyat - Kalite - Termin bağlamında en çok tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz

Karlı ve sürdürülebilir büyüme için insan ve tesis yatırımı yapmak. Bu yatırımları yaparken insana, müşteriye ve çevreye vermiş olduğumuz değerlerden ödün vermemek . Amacımız Doğru pazarlarda rekabetçi fiyatlarla, müşteriye özel ve çabuk hizmet sunmak, yüksek kalite ve
memnuniyet düzeyine ulaşmak ve sürdürebilmektir.